Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Testy gimnazjalne 2009. Był przeciek pytań do Internetu!

Utworzony przez Wiki16, 20 kwietnia 2009 r. o 16:26 Powrót do artykułu
marlennn napisał:
mam od mamy TESTY z polaka : http://rapidshare.com/files/224049723/J__2...azjum_TESTY.rar
a masz moze z matematyczno-przyrodniczą cześć od matki:)??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie damy rade !! tylko trzeba myśleć , i być bystrym ! Powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w tym teście to jakiś błąd wyskakuje..;//
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten plik to nie jest test tylko program do ściągania z rapidshera i koleś co to wstawił robi se jaja chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przygotujcie się na krótką charakterystykę i rozprawkę (odnosząc się do trzech lektur dramatycznych). Antygona, Romeo i Julia, Balladyna i Faraon. ;D Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roxana napisał:
już jutro ;// panikuje i to ostro.. hehe ;d chciałabym dostać jakieś 80pkt żeby się dostać do wymarzonego LO.. strach się bać ;p angielskim się nie przejmuje.. matematyka będzie straszna ;(
Dokładnie zgadzam się z tobą angilski to pikuś pierwszy rok ale matma to bedzie gwozdz do trumny ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że może być wypracowanie o lekturze bo dal spis lektur które uczeń musi znać na test (Antygona,Romeo i Julia,Dziadzy cz.II ,Zemsta,Syzyfowe prace,Kamienie na szaniec,Bogurodzica)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmmm z kąd wiecie ze to bedzie rozprawka ??? a może coś innego sie nam trafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W tym roku pojawiło się już kilka ?pewniaków?. Forumowicze jednej ze stron są przekonani, że test humanistyczny będzie dotyczył starożytności i mitów, a do napisania będzie rozprawka. Test przyrodniczy ma dotyczyć żywności" ... ejj, to jest mozliwe, ostatnie 4 egzaminy nie bylo nic o mitologii, ani żywnosci, itd... a poza tym w tamtym roku, czy 2 lata temu, taki przeciek jeden sie sprawdził Oo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślę że nie będzie żadnej lektury, w zeszłym roku to było tylko na próbę nie udała się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak jak ja stwiedzilam z kalsa to moze byc do napisania reportaz albo felieton ;/;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maaaarrrtttaaaaaa napisał:
A tak jak ja stwiedzilam z kalsa to moze byc do napisania reportaz albo felieton ;/;/
tak tak reportaz albo felieton.... 3/4 gimnazjalistow nawet nie wie co to jest to drugie wiec co ty tu straszysz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no mozliwe ze tak bd skoo w tamtym roku dorabali charakterystyka z lektory to teraz moga dac reportaz lub felieton!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bedzie tego na 100% felietonu na 1000%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh... Życze wam powodzenia!;D Ja tez pisze jutro test ale probny (bo jestem w drugiej klasie) mysle ze nie bedzie tak zle! na pewno bedzie ROZPRAWKA!;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem za LISTEM albo ROZPRAWKĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karmalaaaa napisał:
jak ściągnąć ten test ?????????????? ;p
JA TEZ JUTRO PISZE I TAK MNIE KUSI ŻEBY BYŁ LIST
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej kur***a bedzie dobrze wkoncu jakos musi byc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a masz moze z matematyczno-przyrodniczą cześć od matki:)??
tak nawiasem. sprawdzilem plik deb***u prawidlowa nazwa i rozszerzenie to USDownloader.exe takich jak ty to powinni ku*** ostro gnebic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Truuuuuuudny byyyyył !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...